Céčko: Snaha byla, ale...

Hezká travička, dobrá divácká kulisa, soupeř hratelný. Tak bychom mohli stručně zhodnotit zápas sedmého kola.

Pokud bychom se na zápas podívali trochu detailněji, tak si musíme přiznat, že soupeř, ač hratelný, byl v soubojích důraznější, byl běhavější a také měl dost kliku, neboť sami jsme mu svými individuálními chybami nabídli dostatek příležitostí ovládnout zápas. A kluci z JMCH toho samozřejmě využili.

Přestože jsme chybovali směrem dozadu, opačným směrem jsme si taky několik málo příležitostí vytvořili, ale nebylo nám přáno. Poločas tak skončil 3.0

V druhém poločase se hra dozadu příliš nezměnila, v ofenzivě díky střídání přibyla efektivita, ale na víc než korekci výsledku to nestačilo. Druhý poločas skončil (i díky tomu, že soupeř hrál zhruba půlhodinku po červené kartě v deseti) 3:2

V součtu tak JM Chodov B vs  SK Újezd Praha 4 C - 6:2

Platí to, co už bylo několikrát v zápisech poznamenáno, věk prostě nezastavíme. Jakmile proti nám nastoupí mládí a důraz, je to pro náš těžké. Přestože jsme si nedávali před sezónou velkolepé cíle, tak jsme popravdě řečeno čekali, že budeme mít po sedmém kole víc bodů než pouhých 5 z 21 možných. Flintu do žita však neházíme, jedeme dál.

 

Karel Kapinus | 08.10.2018 14:09 | Přečteno: 250x

Partneři a sponzoři