Céčko: V posledních dvou kolech se děly věci

V zápasech pátého a šestého kola, která jsme obě odehráli na domácí půdě, se děly věci.

 

SK Újezd Praha 4 C vs TJ Sokol Běchovice - 1:6

V tomto zápase se vlastně tak moc věci neděly, alespoň ne z naší strany. Zato na straně soupeře to byl vysloveně koncert.  Mdlý výkon našeho céčka a nevyužité šance umožnil soupeři dělat si, co chce a tak jsme jen počítali narůstající skóre. Jediný úspěch domácích zaznamenal Lukáš Lodin, který jen korigoval konečný účet.   

 

SK Újezd Praha 4 C vs SK Čechie Uhříněves B - 3:3 

Charakteristikou tohoto zápasu, který se hrál už ve čtvrtek za umělého osvětlení, byly pokutové kopy. Hláškou „se děly věci“ je tak myšleno jejich tristní proměňování.  Ale po pořádku. Gól v první minutě do naší sítě nahlodal notně naše sebevědomí a tak se znovu dostavil podvědomý pocit, jaký že výprask to zas bude. Zvlášť, když to v sedmé minutě bylo už dva nula. Naštěstí se nám kolena úplně neroztřásla a tak jsme postupem času hru trochu urovnali a vytvářeli si i šance. První vážnější byla z pokutového kopu, leč exekutor Hromádko selhal, což nás zase trochu dostalo do depky.  Hra neměla úplně úroveň, nicméně neúnavně sprintující Krampera se snažil připravovat příležitosti spoluhráčům a jednu z nich zužitkoval Řečínský. Jenže radost nám soupeř dopřál jen chvíli a do poločasu si vzal zpět dvougólové vedení.  Poločasové střídání vneslo nové síly do našeho týmu, byli jsme aktivnější, neměli co ztratit a tak přišly zasloužené odměny. Nejprve snížení Kapinusem na tři dva a pak druhá penalta. Všichni jsme už viděli nerozhodný stav, ale exekutor Krampera vyrovnat odmítl. V této fázi zápasu si oba týmy vytvářely příležitosti, ale ke změně stavu to nevedlo. Stav mohla změnit až třetí odpískaná penalta v náš prospěch. Po selhání zkušených borců se k jejímu zahrání postavil netradiční exekutor Kapinus a střelou pod břevno zajistil dělbu bodů. Na „kdyby“ se nehraje, ale kdyby první dvě penalty byly proměnné, mohla to být i výhra.  

Fotogalerie k zápasu - pro prohlížení klikněte na obrázek!

Karel Kapinus | 01.10.2018 14:21 | Přečteno: 345x

Partneři a sponzoři