FC Tempo - SK Újezd „A“ 0:3. Výhra se nerodila snadno

V rámci 12. kola jsme se chystali na náš poslední podzimní duel na hřišti soupeře. Přijeli jsme na půdu Tempa, které kolo předtím remizovalo na Uhelných Skladech. My jsme ale nakonec ztrátu bodů nepřipustili a vyhráli 3:0.

Od začátku utkání se hrál hodně vyrovnaný duel a první šanci si vytvořili domácí. Útočník Tempa ale mířil hlavou mimo. Pak jsme se i my připomněli, ale nadějné akce nedotáhli.

To se změnilo ve 33. minutě, když Honza Jeřábek vycítil problémy v komunikaci domácích hráčů, nevypustil zdánlivě ztracený míč a po kličce brankáři skóroval.

To bylo, co se gólů týče, v prvním poločase vše. Zajímavých momentů ale bylo mnohem více. Domácí oslabil ve 41. minutě po druhé žluté Marek Vltavský.

Do druhé půle jsme vstoupili dobře a hře dominovali. Přestože jsme některé šance nevyužili a Honza Jeřábek napálil míč krásnou střelou do břevna, v 61. minutě už jsme se radovali. Béda připravil míč pro Dóžu a ten zavěsil - 2:0.

Poté jsme se možná až moc uklidnili a domácí nám i o deseti dělali problémy. Do velkých šancí jsme je ale až na jednu výjimku nepustili a v 88. minutě definitivně rozhodli.

Po pěkné akci našel ve vápně soupeře Příba znovu Honzu Jeřábka a nejlepší hráč zápasu podle Fotbalpraha.cz i kabiny (těšíme se na fotku) zvýšil na 3:0 pro náš tým.

Nelehký zápas jsme tedy zvládli a teď nás čekají tři domácí utkání. V tom nejbližším přivítáme v sobotu od 10:15 na Újezdě béčko Admiry.

Karel Kapinus | 31.10.2018 10:53 | Přečteno: 83x