GDPR ve sportovních klubech

 

Vážení členové,

V souvislosti s nový nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) ohledně ochrany fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů vás musíme jako klub informovat o tom, že v souvislost s vaším členstvím zpracováváme a dále zacházíme s vašimi osobními údaji. 

Společně s tím je třeba získat váš podpis na formulář, kde dáváte souhlas s tím jaká data o vás zpracováváme a jakým způsobem a k čemu jsou využívává. 

Na náhled formuláře se můžete podívat kliknutím na obrázek.

 

Prosíme Vás, abyste nám přišli podepsat tento formulář nebo nám jej podepsaný zaslali na adresu klubu, k rukám sekretáře Františka Duby. 

Chápeme, že tento byrokratický krok je poněkud obtěžující, avšak váš souhlas je nutný a to zejména z důvodu jednoznačné identifikace vlastních členů a zajištění plnohodnotného využívání všech práv a výhod spojených s členstvím. 

Potřebujete-li další informace prosím obraťte na sekretáře klubu, pana Františka Dubu, nebo se informujte u trenérů jednotlivých mužstev.

 

S úctou výbor SK Újezd P-4

 

 

Karel Kapinus | 15.05.2018 16:17 | Přečteno: 992x

Partneři a sponzoři