Tenisové kurty

Rezervace kurtů

Antonín Mašek, správce kurtů

Tel.: +420 728 818 698

Venkovní antukové hřiště s 3 kurty,  v zimní sezóně zakryté halou.

Registrovaní hráči s možností online objednávek, si můžou rezervovat kurty sami bez kontaktu pana Maška. Rezervace je možná 24 hod. dopředu. Pokud chcete využít dřívější volný termín, je nutné kontaktovat správce kurtů. U správce kurtů je také nutné provést prvotní registraci hráče. Po registraci je možno domluvit další samostatné online objednávání termínů přes náš objednávkový systém.

Pro členy fotbalového oddílu SK Újezd P4, kteří mají zaplacené fotbalové příspěvky je umožněno po zaplacení jednorázového poplatku ve výši 1500 Kč na sezónu 2018 využívat tenisové kurty neomezeně kdykoliv budou volné.

Pro členy fotbalového oddílu SK Újezd P4 je umožněno po zaplacení jednorázového poplatku ve výši 2500 Kč na sezónu 2018 využívat tenisové kurty neomezeně kdykoliv budou volné.

Ve všech případech je nutné pronájem kurtu předem objednat u správce tenisových kurtů.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

U zadaných rezervací, které budou bez vážného důvodu stornovány v termínu kratším než 24 hodin do času rezervace kurtu, bude vyžadována platba, jako by rezervace kurtu proběhla!