Konec jarní části sezóny přípravek

Jarní část sezóny přípravek SK Újezd Praha 4 je u konce a oba týmy, mladší i starší přípravka, zakončily své úsilí s různými výsledky. Mladší přípravka se umístila na 8. místě z 11, což odráží jejich houževnatost a zápal během celé sezóny. Starší přípravka se rovněž zlepšovala a sbírala cenné zkušenosti, i když jejich umístění nebylo tentokrát na předních příčkách.

Poslední trénink sezóny, který proběhl 19. června 2024, byl pro oba týmy něčím výjimečným. Místo obvyklých cvičení a her se hráči postavili proti svým rodičům v přátelském utkání. Tento tradiční zápas poskytuje nejen příležitost předvést získané dovednosti, ale také posiluje týmového ducha a přináší spoustu zábavy a smíchu. Rodiče i děti si užili napínavý souboj, plný fair play a radosti z fotbalu.

Trenéři a vedení klubu jsou hrdí na pokroky, které mladí fotbalisté během jara udělali, a těší se na další sezónu, která jistě přinese nové výzvy a úspěchy. Děkujeme všem rodičům za jejich podporu a těšíme se na další společné chvíle na hřišti.

 

 

Partneři a sponzoři