Rozpis zápasů - muži A

1. kolo06.08.2023 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
05.08.2023 10:15 Tělovýchovná jednota Březiněves (5) SK Újezd Praha 4, z.s. "B" (12) 3 : 0  BŘEZINĚVES T    zápis uzavřen
delegace
05.08.2023 10:30 Sokol Dolní Počernice z.s. (13) FC Háje Jižní Město, z.s. (4) 7 : 0  DOLNÍ POČERNICE T.  D.Počernice T  zápis uzavřen
delegace
05.08.2023 10:30 Tělovýchovná jednota PRAGA (8) SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY (9) 5 : 1  TJ PRAGA / tráva    zápis uzavřen
delegace
05.08.2023 10:30 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. (6) Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. (11) 2 : 0  VRŠOVICE T.    zápis uzavřen
delegace
05.08.2023 11:00 SK HOSTIVAŘ z.s. (3) SK Slovan Kunratice z.s. (14) 1 : 1  HOSTIVAŘ T.    zápis uzavřen
delegace
05.08.2023 17:00 FK VINOŘ 1928 z. s. (7) SK Ďáblice z.s. (10) 3 : 4  VINOŘ T.    zápis uzavřen
delegace
06.08.2023 17:00 FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" (1) SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (16) 1 : 4  TEMPO UMT.  Tempo UMT  zápis uzavřen
delegace
06.08.2023 17:00 Fotbalový klub Újezd nad Lesy (2) Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" (15) 1 : 2  ÚJEZD NAD LESY T.    zápis uzavřen
delegace

2. kolo13.08.2023 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
11.08.2023 18:00 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (16) SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY (9) 4 : 5  XAVEROV H. Počernice - UMT    zápis uzavřen
delegace
11.08.2023 19:00 Sokol Dolní Počernice z.s. (13) Tělovýchovná jednota Březiněves (5) 2 : 3  DOLNÍ POČERNICE T.    zápis uzavřen
delegace
12.08.2023 17:00 Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. (11) FK VINOŘ 1928 z. s. (7) 5 : 2  DUBEČ T.    zápis uzavřen
delegace
13.08.2023 17:00 SK Slovan Kunratice z.s. (14) FC Háje Jižní Město, z.s. (4) 6 : 3  KUNRATICE T.    zápis uzavřen
delegace
13.08.2023 17:00 SK Ďáblice z.s. (10) Tělovýchovná jednota PRAGA (8) 8 : 1  ĎÁBLICE T.    zápis uzavřen
delegace
13.08.2023 17:00 FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" (1) Fotbalový klub Újezd nad Lesy (2) 2 : 2  TEMPO UMT.  Tempo UMT  zápis uzavřen
delegace
13.08.2023 17:00 Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" (15) SK HOSTIVAŘ z.s. (3) 6 : 2  SPOJE tráva    zápis uzavřen
delegace
13.08.2023 17:00 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. (6) SK Újezd Praha 4, z.s. "B" (12) 2 : 1  VRŠOVICE T.  Union Vršovice tráva/změna pořadatelství  zápis uzavřen
delegace

3. kolo20.08.2023 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
18.08.2023 19:00 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY (9) SK Ďáblice z.s. (10) 1 : 3  ŠTĚRBOHOLY T.    zápis uzavřen
delegace
19.08.2023 10:15 Tělovýchovná jednota Březiněves (5) SK Slovan Kunratice z.s. (14) 1 : 3  BŘEZINĚVES T    zápis uzavřen
delegace
19.08.2023 10:30 Tělovýchovná jednota PRAGA (8) Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. (11) 0 : 2  TJ PRAGA / tráva    zápis uzavřen
delegace
19.08.2023 10:30 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. (6) Sokol Dolní Počernice z.s. (13) 6 : 0  VRŠOVICE T.    zápis uzavřen
delegace
19.08.2023 10:30 FC Háje Jižní Město, z.s. (4) Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" (15) 0 : 2  Háje T.    zápis uzavřen
delegace
19.08.2023 11:00 SK HOSTIVAŘ z.s. (3) FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" (1) 0 : 2  HOSTIVAŘ T.    zápis uzavřen
delegace
19.08.2023 17:00 FK VINOŘ 1928 z. s. (7) SK Újezd Praha 4, z.s. "B" (12) 2 : 3  VINOŘ T.    zápis uzavřen
delegace
20.08.2023 17:00 Fotbalový klub Újezd nad Lesy (2) SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (16) 4 : 3  ÚJEZD NAD LESY T.    zápis uzavřen
delegace

4. kolo27.08.2023 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
26.08.2023 14:00 SK Újezd Praha 4, z.s. "B" (12) Tělovýchovná jednota PRAGA (8) 5 : 1  ÚJEZD PRAHA 4 UMT.    zápis uzavřen
delegace
26.08.2023 17:00 Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. (11) SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY (9) 5 : 2  DUBEČ T.    zápis uzavřen
delegace
27.08.2023 17:00 SK Slovan Kunratice z.s. (14) Sportovní klub Union Vršovice, z.s. (6) 5 : 1  KUNRATICE T.    zápis uzavřen
delegace
27.08.2023 17:00 Sokol Dolní Počernice z.s. (13) FK VINOŘ 1928 z. s. (7) 1 : 1  DOLNÍ POČERNICE T.    zápis uzavřen
delegace
27.08.2023 17:00 Fotbalový klub Újezd nad Lesy (2) SK HOSTIVAŘ z.s. (3) 2 : 0  ÚJEZD NAD LESY T.    zápis uzavřen
delegace
27.08.2023 17:00 Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" (15) Tělovýchovná jednota Březiněves (5) 3 : 1  SPOJE tráva    zápis uzavřen
delegace
27.08.2023 17:00 FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" (1) FC Háje Jižní Město, z.s. (4) 2 : 2  TEMPO UMT.  Tempo UMT  zápis uzavřen
delegace
27.08.2023 17:00 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (16) SK Ďáblice z.s. (10) 4 : 1  XAVEROV H. Počernice - UMT    zápis uzavřen
delegace

5. kolo03.09.2023 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
01.09.2023 19:00 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY (9) SK Újezd Praha 4, z.s. "B" (12) 4 : 2  ŠTĚRBOHOLY T.    zápis uzavřen
delegace
02.09.2023 10:15 Tělovýchovná jednota Březiněves (5) FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" (1) 1 : 3  BŘEZINĚVES T    zápis uzavřen
delegace
02.09.2023 10:30 Tělovýchovná jednota PRAGA (8) Sokol Dolní Počernice z.s. (13) 3 : 1  TJ PRAGA / tráva    zápis uzavřen
delegace
02.09.2023 10:30 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. (6) Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" (15) 2 : 2  VRŠOVICE T.    zápis uzavřen
delegace
02.09.2023 10:30 FC Háje Jižní Město, z.s. (4) Fotbalový klub Újezd nad Lesy (2) 1 : 1  Háje T.    zápis uzavřen
delegace
02.09.2023 11:00 SK HOSTIVAŘ z.s. (3) SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (16) 0 : 3  HOSTIVAŘ T.    zápis uzavřen
delegace
02.09.2023 17:00 FK VINOŘ 1928 z. s. (7) SK Slovan Kunratice z.s. (14) 2 : 6  VINOŘ T.    zápis uzavřen
delegace
03.09.2023 17:00 SK Ďáblice z.s. (10) Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. (11) 2 : 4  ĎÁBLICE T.    zápis uzavřen
delegace

6. kolo10.09.2023 17:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
08.09.2023 19:00 Sokol Dolní Počernice z.s. (13) SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY (9) 0 : 1  DOLNÍ POČERNICE T.    zápis uzavřen
delegace
09.09.2023 10:00 SK HOSTIVAŘ z.s. (3) FC Háje Jižní Město, z.s. (4) 1 : 0  HOSTIVAŘ T.  , Původní termín: 09.09.2023 11:00  zápis uzavřen
delegace
09.09.2023 14:00 SK Újezd Praha 4, z.s. "B" (12) SK Ďáblice z.s. (10) 0 : 1  ÚJEZD PRAHA 4 UMT.    zápis uzavřen
delegace
10.09.2023 17:00 SK Slovan Kunratice z.s. (14) Tělovýchovná jednota PRAGA (8) 3 : 2  KUNRATICE T.    zápis uzavřen
delegace
10.09.2023 17:00 Fotbalový klub Újezd nad Lesy (2) Tělovýchovná jednota Březiněves (5) 1 : 4  ÚJEZD NAD LESY T.    zápis uzavřen
delegace
10.09.2023 17:00 Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" (15) FK VINOŘ 1928 z. s. (7) 6 : 1  SPOJE tráva    zápis uzavřen
delegace
10.09.2023 17:00 FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" (1) Sportovní klub Union Vršovice, z.s. (6) 2 : 2  TEMPO UMT.  Tempo UMT  zápis uzavřen
delegace
10.09.2023 17:00 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (16) Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. (11) 2 : 1  XAVEROV H. Počernice - UMT    zápis uzavřen
delegace

7. kolo17.09.2023 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
15.09.2023 19:00 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY (9) SK Slovan Kunratice z.s. (14) 2 : 5  ŠTĚRBOHOLY T.    zápis uzavřen
delegace
16.09.2023 10:15 Tělovýchovná jednota Březiněves (5) SK HOSTIVAŘ z.s. (3) 2 : 2  BŘEZINĚVES T    zápis uzavřen
delegace
16.09.2023 10:30 Tělovýchovná jednota PRAGA (8) Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" (15) 3 : 4  TJ PRAGA / tráva    zápis uzavřen
delegace
16.09.2023 10:30 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. (6) Fotbalový klub Újezd nad Lesy (2) 0 : 2  VRŠOVICE T.    zápis uzavřen
delegace
16.09.2023 10:30 FC Háje Jižní Město, z.s. (4) SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (16) 1 : 2  Háje T.    zápis uzavřen
delegace
16.09.2023 16:30 FK VINOŘ 1928 z. s. (7) FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" (1) 3 : 4  VINOŘ T.    zápis uzavřen
delegace
16.09.2023 16:30 Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. (11) SK Újezd Praha 4, z.s. "B" (12) 2 : 1  DUBEČ T.    zápis uzavřen
delegace
17.09.2023 16:30 SK Ďáblice z.s. (10) Sokol Dolní Počernice z.s. (13) 2 : 0  ĎÁBLICE T.    zápis uzavřen
delegace

8. kolo24.09.2023 16:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
23.09.2023 10:30 Sokol Dolní Počernice z.s. (13) Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. (11) 2 : 2  DOLNÍ POČERNICE T.  , Původní termín: 22.09.2023 19:00  zápis uzavřen
delegace
23.09.2023 10:30 FC Háje Jižní Město, z.s. (4) Tělovýchovná jednota Březiněves (5) 0 : 3  Háje T.    zápis uzavřen
delegace
23.09.2023 11:00 SK HOSTIVAŘ z.s. (3) Sportovní klub Union Vršovice, z.s. (6) 1 : 1  HOSTIVAŘ T.    zápis uzavřen
delegace
24.09.2023 16:30 Fotbalový klub Újezd nad Lesy (2) FK VINOŘ 1928 z. s. (7) 4 : 1  ÚJEZD NAD LESY T.    zápis uzavřen
delegace
24.09.2023 16:30 SK Slovan Kunratice z.s. (14) SK Ďáblice z.s. (10) 2 : 0  KUNRATICE T.    zápis uzavřen
delegace
24.09.2023 16:30 Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" (15) SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY (9) 1 : 3  SPOJE tráva    zápis uzavřen
delegace
24.09.2023 16:30 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (16) SK Újezd Praha 4, z.s. "B" (12) 2 : 2  XAVEROV H. Počernice - UMT    zápis uzavřen
delegace
24.09.2023 17:30 FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" (1) Tělovýchovná jednota PRAGA (8) 4 : 0  Tempo UMT + UO  Tempo UMT + UO  zápis uzavřen
delegace

9. kolo01.10.2023 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
27.09.2023 19:00 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY (9) FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" (1) 1 : 7  ŠTĚRBOHOLY T.  , Původní termín: 29.09.2023 19:00  zápis uzavřen
delegace
30.09.2023 10:30 Tělovýchovná jednota PRAGA (8) Fotbalový klub Újezd nad Lesy (2) 1 : 1  TJ PRAGA / tráva    zápis uzavřen
delegace
30.09.2023 10:30 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. (6) FC Háje Jižní Město, z.s. (4) 4 : 1  VRŠOVICE T.    zápis uzavřen
delegace
30.09.2023 14:00 SK Újezd Praha 4, z.s. "B" (12) Sokol Dolní Počernice z.s. (13) 4 : 1  ÚJEZD PRAHA 4 UMT.    zápis uzavřen
delegace
30.09.2023 16:00 FK VINOŘ 1928 z. s. (7) SK HOSTIVAŘ z.s. (3) 2 : 1  VINOŘ T.    zápis uzavřen
delegace
01.10.2023 16:00 Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. (11) SK Slovan Kunratice z.s. (14) 2 : 1  DUBEČ T.    zápis uzavřen
delegace
01.10.2023 16:00 Tělovýchovná jednota Březiněves (5) SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (16) 1 : 3  BŘEZINĚVES T    zápis uzavřen
delegace
01.10.2023 16:00 SK Ďáblice z.s. (10) Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" (15) 1 : 1  ĎÁBLICE T.    zápis uzavřen
delegace

10. kolo08.10.2023 16:00

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
07.10.2023 10:15 Tělovýchovná jednota Březiněves (5) Sportovní klub Union Vršovice, z.s. (6) 2 : 1  BŘEZINĚVES T    zápis uzavřen
delegace
07.10.2023 10:30 FC Háje Jižní Město, z.s. (4) FK VINOŘ 1928 z. s. (7) 3 : 0  Háje T.    zápis uzavřen
delegace
07.10.2023 11:00 SK HOSTIVAŘ z.s. (3) Tělovýchovná jednota PRAGA (8) 0 : 2  HOSTIVAŘ T.    zápis uzavřen
delegace
07.10.2023 14:00 Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" (15) Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. (11) 6 : 2  SPOJE tráva    zápis uzavřen
delegace
08.10.2023 16:00 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (16) Sokol Dolní Počernice z.s. (13) 2 : 0  XAVEROV H. Počernice - UMT    zápis uzavřen
delegace
08.10.2023 16:00 Fotbalový klub Újezd nad Lesy (2) SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY (9) 7 : 3  ÚJEZD NAD LESY T.    zápis uzavřen
delegace
08.10.2023 16:00 SK Slovan Kunratice z.s. (14) SK Újezd Praha 4, z.s. "B" (12) 2 : 3  KUNRATICE T.    zápis uzavřen
delegace
08.10.2023 17:30 FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" (1) SK Ďáblice z.s. (10) 3 : 1  Tempo UMT + UO  Tempo UMT + UO  zápis uzavřen
delegace

11. kolo15.10.2023 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
13.10.2023 19:00 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY (9) SK HOSTIVAŘ z.s. (3) 1 : 5  ŠTĚRBOHOLY T.    zápis uzavřen
delegace
14.10.2023 10:30 Tělovýchovná jednota PRAGA (8) FC Háje Jižní Město, z.s. (4) 1 : 3  TJ PRAGA / tráva    zápis uzavřen
delegace
14.10.2023 10:30 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. (6) SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (16) 2 : 2  VRŠOVICE T.    zápis uzavřen
delegace
14.10.2023 14:00 SK Újezd Praha 4, z.s. "B" (12) Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" (15) 3 : 7  ÚJEZD PRAHA 4 UMT.    zápis uzavřen
delegace
14.10.2023 15:30 FK VINOŘ 1928 z. s. (7) Tělovýchovná jednota Březiněves (5) 3 : 1  VINOŘ T.    zápis uzavřen
delegace
15.10.2023 15:30 Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. (11) FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" (1) 3 : 2  DUBEČ T.    zápis uzavřen
delegace
15.10.2023 15:30 SK Ďáblice z.s. (10) Fotbalový klub Újezd nad Lesy (2) 2 : 3  ĎÁBLICE T.    zápis uzavřen
delegace
15.10.2023 17:00 Sokol Dolní Počernice z.s. (13) SK Slovan Kunratice z.s. (14) 0 : 3  DOLNÍ POČERNICE T.    zápis uzavřen
delegace

12. kolo22.10.2023 15:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
21.10.2023 10:15 Tělovýchovná jednota Březiněves (5) Tělovýchovná jednota PRAGA (8) 3 : 2  BŘEZINĚVES T    zápis uzavřen
delegace
21.10.2023 10:30 FC Háje Jižní Město, z.s. (4) SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY (9) 3 : 0  Háje T.    zápis uzavřen
delegace
21.10.2023 10:30 Sportovní klub Union Vršovice, z.s. (6) FK VINOŘ 1928 z. s. (7) 4 : 1  VRŠOVICE T.    zápis uzavřen
delegace
21.10.2023 11:00 SK HOSTIVAŘ z.s. (3) SK Ďáblice z.s. (10) 0 : 3  HOSTIVAŘ T.    zápis uzavřen
delegace
21.10.2023 14:00 Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" (15) Sokol Dolní Počernice z.s. (13) 1 : 0  SPOJE tráva    zápis uzavřen
delegace
22.10.2023 15:30 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (16) SK Slovan Kunratice z.s. (14) 0 : 3  XAVEROV H. Počernice - UMT    zápis uzavřen
delegace
22.10.2023 15:30 Fotbalový klub Újezd nad Lesy (2) Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. (11) 0 : 0  ÚJEZD NAD LESY T.    zápis uzavřen
delegace
22.10.2023 17:30 FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" (1) SK Újezd Praha 4, z.s. "B" (12) 4 : 0  Tempo UMT + UO  Tempo UMT + UO  zápis uzavřen
delegace

13. kolo29.10.2023 14:30

datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn. akce
27.10.2023 19:00 Sokol Dolní Počernice z.s. (13) FC TEMPO PRAHA, z.s. "B" (1) Nezahájeno DOLNÍ POČERNICE T.    zápis uzavřen
delegace
28.10.2023 10:30 Tělovýchovná jednota PRAGA (8) Sportovní klub Union Vršovice, z.s. (6) Nezahájeno TJ PRAGA / tráva    zápis uzavřen
delegace
28.10.2023 14:00 SK Újezd Praha 4, z.s. "B" (12) Fotbalový klub Újezd nad Lesy (2) 2 : 5  ÚJEZD PRAHA 4 UMT.    zápis uzavřen
delegace
29.10.2023 14:30 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY (9) Tělovýchovná jednota Březiněves (5) 1 : 4  ŠTĚRBOHOLY T.    zápis uzavřen
delegace
29.10.2023 14:30 Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s. (11) SK HOSTIVAŘ z.s. (3) 5 : 0  DUBEČ T.    zápis uzavřen
delegace
29.10.2023 14:30 SK Slovan Kunratice z.s. (14) Tělovýchovná jednota Spoje Praha "B" (15) 4 : 1  KUNRATICE T.    zápis uzavřen
delegace
29.10.2023 14:30 SK Ďáblice z.s. (10) FC Háje Jižní Město, z.s. (4) 0 : 0  ĎÁBLICE T.    zápis uzavřen
delegace
29.10.2023 14:30 FK VINOŘ 1928 z. s. (7) SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. (16) 4 : 5  VINOŘ T.    zápis uzavřen
delegace
02.11.2023 18:30 Tělovýchovná jednota PRAGA (8) Sportovní klub Union Vršovice, z.s. (6) 0 : 4  TJ PRAGA / tráva    zápis uzavřen

Partneři a sponzoři