SK Újezd „A“ - Viktoria Žižkov B 4:0. Doma jsme stoprocentní

Po třech venkovních zápasech (jeden v poháru) jsme se opět představili našim fanouškům na domácím hřišti, když jsme přivítali béčko Viktorie Žižkov. Po závěrečném hvizdu jsme byli my tím spokojenějším týmem, díky výhře 4:0 zůstáváme v čele tabulky.

Rezerva Žižkova přijela posílená o tři hráče druholigového áčka a i díky tomu byla na našem hřišti od začátku velmi aktivní. Mladí hráči soupeře se snažili kombinovat, my jsme je ale naštěstí nepouštěli do šancí. A naopak jsme udeřili.

V 18. minuty po vydařené kombinace vyslal krásnou finální přihrávkou Ondra Walter do samostatného úniku Honzu Jeřábka a ten otevřel skóre zápasu. Náš ofenzivní fotbalista si ještě neúmyslně narazil o tyčku, ale míč do sítě dostal a to bylo hlavní - 1:0.

Tím začal veletoč našich šancí. Tomáš Podvín nejdřív vyslal do dalšího úniku Honzu Jeřábka, který ale tentokrát minul. Poté mohl hned dvakrát skórovat sám Tomáš, ale nejdříve mířil v nadějné pozici nad a pak mu zase zkazilo radost břevno.

Protože Honzovu parádní ránu zase pro změnu výborně vyrazil hostující gólman, další gól jsme v prvním poločase nepřidali. Čisté konto jsme ale uhájili a o půli tak vedli 1:0.

Do druhého dějství jsme vstoupili aktivněji než soupeř a se odrazilo také na gólových příležitostech. Několik závarů jsme ještě v gól přetavit nedokázali, ale v 60. minutě jsme se mohli radovat. Tomáš Podvín si našel Bédův centr a do třetice se již hlavou nemýlil - 2:0.

A uběhlo jen několik minut, když jsme podnikli rychlý brejk, Běhy výborně odcentroval a náš nejlepší střelec Zdenda Hanzlík nás poslal hlavou do třígólového vedení. Bylo hotovo.

V závěru utkání dostali šanci náhradníci a především Dóža ukázal velkou chuť do hry. Nejdříve nastřelil tyč, aby v zápětí hlavou přidal náš čtvrtý gól. Tím bylo skóre uzavřeno. Bojčus udržel čisté konto, a proto jsme vyhráli 4:0.

 

Fotogalerie k zápasu - pro prohlížení klikněte na obrázek!

 

 

Karel Kapinus | 08.10.2018 09:35 | Přečteno: 266x

Partneři a sponzoři