Zajímavé odkazy
LIVESCORE.in

Počasí
Tenisový turnaj „Burčák cup 2014“

V pátek 19. září 2014 v odpoledních hodinách proběhl na krásných tenisových kurtech SK Újezd Praha 4 a za skvělého počasí (plánované a objednané) tenisový turnaj ve čtyřhře. Základní surovinu „burčák“ dodal náš moravský kamarád Míra Nejezchleba z vinařství U svatého Antoníčka.

Turnaj byl rozehrán ve dvou pětičlenných skupinách. Ve skupinách bylo sehráno 20 vyrovnaných zápasů. První dva páry z každé skupiny postoupili do semifinále a ostatní hráli přímo o celkové umístění v turnaji. Ze skupiny „A“ postoupili do semifinále Milan Němeček se Zdeňkem Kramperou a Ondra Krampera s Luckou P. (jediná smíšená dvojice v celém turnaji). Ze skupiny „B“ postoupili Jarda Hanka s Jardou Nyklem a Roman Němec s Jardou Maškem. Po urputných semifinálových bojích se do finále dostaly oba páry ze skupiny „A“ a tím bylo na našich kurtech k vidění rodinné finále mezi Zdeňkem a Ondrou. Pro oba páry bylo finále už šestým utkáním za odpoledne a zde se projevil i věkový rozdíl mezi oběma páry cca 55 let :-) a naše mládí Ondra s Luckou vyhráli finále a tím i celý turnaj.

Po krátkém vyhodnocení a předání pohárů byl krásný tenisový den zakončen výměnou krve za burčák za přispění harmoniky, kterou mistrně vedl nejlepší správce kurtů v ČR Tonda Mašek.