Dnes je: 18. 02. 2018 Svátek má Gizela
  Tenis


  Tento týden

V tomto tydnu se nehraje zadny zapas


 
Osek - B - 3
běž tam, já počkám
zobrazení: 1384
známka: 0
  Narozeniny slaví
01.02 Vlasák Tomáš 43
02.02 Kvíčala Antonín 11
06.02 Fišer Jan (B) 20
07.02 Hájek Ladislav 67
07.02 Daňhel Martin 37
10.02 Rivera U. Ricardo 29
14.02 Stejskal Martin 12
21.02 Merkl Lukáš 36
23.02 Mašek Jaroslav 66
23.02 Donát Martin 42


  Reklama
  Facebook

  Přihlášení čtenáře

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

  Zajímavé odkazy
LIVESCORE.in

  Partneři a sponzoři
  Počasí
Tenisový turnaj 19.7.2014
V sobotu 19.7.2014 se ve sportovním areálu SK Újezd Praha 4 konal premiérový tenisový turnaj ve čtyřhrách. V horkém slunečném dni si cestu na naše kurty našla řada bývalých vynikajících tenisových hráčů. Ty pak doplnili sportovci a hosté našeho klubu. Protože dvojice byly vyrovnané a pro hru zapálené, odehrávaly se na kurtech nelítostné bitvy, mnohdy končící až tiebreakem.


Boje probíhaly ve třech skupinách, kdy v každé byly čtyři dvojice hráčů. Vítězové skupin pak postoupili do semifinále, kde je doplnil tým, který v rámci zbylých dvojic dosáhl nejlepšího skóre.
V prvním semifinálovém klání tak proti sobě nastoupila dvojice Cyril Suk s Jaroslavem Nyklem proti Aleši Kodatovi s Danem Nyklem. Po vyrovnaném boji nakonec druhá dvojice využila nepatrného věkového handicapu jednoho ze soupeřů a postoupila do finále, kde se měla střetnout s vítězem druhého semifinálového zápasu, do kterého nastoupili Pavel Vízner s Jaroslavem Maškem a Ladislav Šavrda, resp. Ondřej Krampera, který za již vyčerpaného bývalého kapitána českého daviscupového týmu zaskočil, s Jaroslavem Hankou. Krampera, vědom s zřejmě své zodpovědnosti, se zdatně snažil tenisovou legendu nahradit, ale nakonec to nestačilo a do finále těsně postoupila dvojice Vízner, Mašek.
Finálový zápas pak nabídl úžasný boj s řadou zvratů, kde Pavel Vízner předváděl svůj tenis z dob Grand Slamových zápasů, zatímco Jaroslav Mašek ničil soupeře svými pověstnými vysokými loby, kdy byla na místě úvaha o nutnosti odklonu letecké dopravy. Ovšem dvojice Kodat, Nykl ml. předváděla rovněž vynikající výkon a díky chytré hře se dopracovala dokonce k match ballu, a to nikoli jen jednomu. Všechny tyto šance na ukončení zápasu však dokázali jejich soupeři eliminovat a byli to nakonec oni, Pavel Vízner s Jaroslavem Maškem, kteří se radovali z turnajového vítězství. K tomu jim samozřejmě blahopřejeme !
Ovšem rádi bychom poděkovali všem zúčastněným, a to za jejich vynikající výkony a nasazení jak na kurtech, kde byli s velikým zájmem sledováni řadou hráčů našeho fotbalového "A" mužstva, které zde ten den zahajovalo své soustředění, tak i mimo ně!

Kompletní rozpis turnaje a výsledky jsou ke shlédnutí zde.

Fotografie z turnaje:
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 30. 07. 2014 | 1083 přečtení |

| Informační e-mail | Vytisknout článek |
SK-UjezdP4.cz © 2011 - 2014. [vytvořeno v phpRS, design: NAVR ]